Vares - nowy serial w Ale kino+

ALE KINO+
VARES W ALE KINO+

ODCINKI

Vares: Pocałunek zła

Wraz z pierwszym tchnieniem lata do fińskiego Turku dociera zbrodnia, a Jussi Vares, detektyw o mocnej głowie i twardych pięściach, zabiera się za śledztwo, któremu nie podołała policja. "Vares" to zdecydowana, fińska odpowiedź na falę ekranizacji bestsellerowych kryminałów ze Skandynawii.

rozwiń

Premiera: niedziela, 2 wrześniaVares

2 września w ale kino+ rusza emisja fińskiego serialu kryminalnego "Vares", na podstawie bestsellerowych powieści Reijo Mäkiego. W kolejne niedziele widzowie stacji obejrzą perypetie detektywa Jussiego Varesa, w których czarny kryminał splata się z elementami komedii i pastiszu. Ostatni film serii wejdzie w Finlandii do kin w listopadzie 2012 roku, widzowie ale kino+ zobaczą go wcześniej, bo już w październiku!

rozwiń

Premiera: niedziela, 2 wrześniaVares: Kwietniowe dziewczęta

Nierozwiązana tajemnica zniknięcia trójki młodych kobiet sprzed prawie dwóch dekad wydaje się atrakcyjnym medialnie tematem. Dziennikarz zwraca się do Jussiego Varesa o pomoc.

rozwiń

Premiera: niedziela, 9 wrześniaVares: Gadzina

Oplecione układami portowe Turku pokazuje Jussiemu Varesowi drapieżną i bardzo niepokojącą twarz, a życie detektywa znajduje się w niebezpieczeństwie.

rozwiń

Premiera: niedziela, 16 wrześniaVares: Ścieżka prawości

"Jeśli śledztwo dotyczy kobiety, na pewno pojawią się kłopoty" uważa detektyw Jussi Vares i wcale się nie myli. W najnowszym śledztwie zetknie się z niebezpieczną sektą i atmosferą rodem z Dzikiego Zachodu.

rozwiń

Premiera: niedziela, 23 wrześniaVares: Karta przetargowa

Czyżby Jussi Vares odnalazł w końcu bezpieczną przystań w ramionach pięknej kobiety i wkroczył na swoją "ścieżkę prawości"? W roli niestroniącego od napojów wyskokowych detektywa, intrygujący Antti Reini.

rozwiń

Premiera: niedziela, 30 wrześniaVares: Tango w ciemności

Niebezpieczne porachunki z przeszłości w rytmie fińskiego tanga. W ostatnim odcinku serialu kryminalnego "Vares", pochodzącego z kraju jezior, wysokiego odsetka samobójstw i maliny moroszki - z pewnością nie zabraknie emocji.

rozwiń

Premiera: niedziela, 7 października5.00
5 głosów | 27 miejsce w rankingu
GŁOSUJ: jak oceniasz ten film?